top of page
Sebastian-21.jpg

Aktywne Wczasy

Aktywne wczasy to stworzona przeze mnie inicjatywa, którą wraz z właścicielami obiektów hotelowych i pensjonatowych na Podhalu adresuję do turystów.

Zamysłem projektu jest stworzenie możliwości bardziej aktywnego wypoczynku ale, także integracja i dobra zabawa w niewielkich grupach.

Nie ukrywam że, zależy mi również na promocji regionu, szeroko rozumianego zdrowego stylu życia i odejścia od stereotypu "januszowej turystyki" .

Zajęcia przygotowywane są, w taki sposób, aby uczestnictwo w nich było możliwe dla każdej zdrowej osoby, bez względu na jej przeszłość sportową.

Możliwość zapisania się na zajęcia dostępna jest poprzez kontakt z recepcją obiektów.

*Aparthotel GieVont Boutique:

- recepcja@boutiquegiewont.pl

*Rezydencja Sienkiewicza:

- biuro@rezydencjasienkiewicza.com.pl

Jeśli chcesz obejrzeć film promujący zajęcia kliknij ikonę po prawej stronie! :)

Spacerowe soboty.jpg

Spacerowe soboty

Spacerowe soboty to moja inicjatywa która, była niejako odpowiedzią na licznie wprowadzone przez rząd obostrzenia, które ograniczały w znaczący sposób korzystanie z infrastruktury sportowej.

Od początku tego roku postanowiłem stworzyć lokalną grupę, której celem będzie ruch, integracja, wzajemna motywacja, jak również promocja aktywności fizycznej jako profilaktyki w walce z bardzo wieloma chorobami.

Postawiłem na bardzo prostą i bezpieczną aktywność, jaką jest spacer aby, dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i udowodnić że, na prawdę niewiele nam potrzeba żeby zmienić coś w Naszym życiu.

Spotkania odbywają się w każdą sobotę o godzinie 15.10 i nie wymagają żadnych zapisów czy opłat. Każda osoba zainteresowana inicjatywą i chętna wybrać się z Nami, może dołączyć do otwartej grupy na facebook'u "Spacerowe soboty" (kliknij ikonę po lewej stronie) .

To właśnie tam co tydzień udzielam informacji o miejscu zbiórki i udostępniam zdjęcia ze spaceru.

bottom of page